امروز با محبوبه و طنی صحبت کردم گفتن درسا رو تموم کردن.دوره هم کردن.تست هم زدن:|

حالا من چی؟ تازه صنعتی رو امشب دارم تموم میکنم.

ویسای استادمون که واسه قبل عیده رو گوش میدم میگه شما دیگه باید الان درساتون رو تموم کرده باشین و تو عید فقط تست تالیفی بزنید.بعد عید هم کنکور های 10 سال قبل 

حالا من چی؟تست تالیفی که پیش کش.کنکور های قبل رو کچل کچل زدم.یعنیتا سال 80 رو زدم.

ریاضی و آمار و حسابرسی هم که تازه برنامه ریزی کردم این هفته تموم کنم.برنامه سختی دارم این هفته.

فقط یکشنبه رو میرم دانشگاه.اونم چون استاد ورزشمون گفته اگر نیاید دوتا غیبت میزنم براتون:|||

همه ی اینا رو گفتم چون ممکنه یه هفته وقت نکنم به نت وصل شم حتی.

امیدوارم جمعه دیگه که میام چرت و پرت بنویسم به اینم اشاره کنم که: همه ی برنامه این هفتم رو انجام دادم.و ایضا آزمون خوبی داشتم!

یادت باشه همه چیز همیشه مثل این آزمون میگذره و میره.کاش کمتر به خودت استرس بدی...

هیچ وقت با افراد درس خون تر از خودتون صحبت درسی نکنید.نا امید میشید!البته شایدم یه سریا انگیزه بگیرن

رو ,تموم ,هم ,برنامه ,هفته ,سال ,کنکور های ,این هفته ,رو تموم ,چون ممکنه ,یه هفته

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

خودآموز آسان لغت artist95 دانلود کتاب مختصر آیین دادرسی مدنی دکتر توکلی خدا بانک سوال دبستان گرمه فایل یابی مخصوص دانشجویان و دانش آموزان text.maryam جان موزیک خلاصه کتاب روانشناسی رشد 1 منیژه کرباسی تدریس خصوصی اول دبستان