مجموعه گزیده داستان‌های کوتاه یاسر بابایی» با نام پوست‌کنده‌تر از مرگ» توسط نشر نیشتمان» ایلام منتشر و به بازار آمد.
به گزارش خبرگزاری کردپرس، پس از انتشار رمان‌های خش و خاطره» و مهر مهران»، سومین اثر این نویسنده ایلامی در حوزه ادبیات داستانی با عنوان پوست‌کنده‌تر از مرگ» منتشر شد.

یاسر بابایی در گفت‌وگوی کوتاهی به کردپرس گفت: پوست‌کنده‌تر از مرگ» شامل داستان‌های کوتاهی است که آن‌ها را در دهه‌های 70، 80 و 90 نگاشته بودم و تصمیم گرفتم که گزیده‌ای از آن‌ها را در قالب 12 داستان در یک مجموعه گرد بیاورم تا خوانندگان با سیر تحولات نوشتاری من در سه دهه گذشته آشنا شوند.

سراینده مجموعه شعر شمع را در چند شب پروانه‌ها» اسامی داستان‌های پوست‌کنده‌تر از مرگ» را که به ترتیب زمانی در کتاب آورده شده است اینگونه اعلام کرد: دَمینو، بیانیه از زیر لحاف، پوست‌کنده‌تر از مرگ، اعدام بدون شرح، انفعال، می‌پوسد ولی می‌ماند، مادر، به خدا من راننده‌اش نیستم، قفس نام دوم پرنده است، فواره خشک، از این چند سال و چند هزار سال، گزارش یک نیامدن.

از او در مورد دیگر آثاری که امسال آماده کرده پرسیدم. بابایی گفت: یک نمایشنامه به نام تسبیح سرخ» دارم که مجوز گرفته و تا قبل از عید منتشر می‌شود که پس از نمایشنامه دشت گل» که سال 95 منتشر شد، این دومین نمایشنامه من است.

مؤلف کتاب مستندنگاری در امتداد زخم» افزود: در حوزه مستندنگاری هم یک کتاب مفصل در مورد شهید مرتضی ساده‌میری کار کرده‌ام که در 452 صفحه قرار است توسط انتشارات سوره مهر منتشر شود.

به گزارش کردپرس، مجموعه داستان‌های کوتاه پوست‌کنده‌تر از مرگ» اثر یاسر بابایی» توسط نشر نیشتمان ایلام در 112 صفحه و با قیمت 16500 تومان منتشر شده است.

انجمن داستان ایلام پایه گذاری و افتتاح شد

«مهر مهران»، از نخستین گام‌های جدی برای رسیدن به ادبیات داستانی ایلامی است

«پوست‌کنده‌تر از مرگ» سومین اثر داستانی «یاسر بابایی» منتشر شد

منتشر ,پوست‌کنده‌تر ,مرگ» ,داستان‌های ,یک ,گزارش ,پوست‌کنده‌تر از ,از مرگ» ,را در ,یاسر بابایی» ,به گزارش

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

دکتر ستایش سرزمین روشن کارتون و انیمه saeaadkhah لونا پرنسس پونی ها zary :) کارفيکسر بِلاگِردون allaboutapple 20010276 دکتر علی طاهری روانکاو و روانشناس بالینی